Kofeino tabletės Essence Caffeine

€6.00
Tax included

Vienoje kofeino tabletėje yra 200 mg kofeino, kuris yra populiariausias  ir vienas iš seniausiai žmonių naudojamų  stimuliantų pasaulyje. Rekomenduojamas ne tik sportininkams, tačiau ir visiems, kuriems reikia susikaupti prieš treniruotes ir taip gerinti veiklos rezultatus, padidinti koncentraciją ir budrumą. Be to, kofeinas skatina riebalų deginimą ir didina nereikalingų kilogramų nuostolį.

Vieno vartojimo kaina: 0,05 Eur

Vartojimas 1 kofeino tabletė 60-90 min prieš treniruotę ar kitą susikaupimo ir energijos reikalaujančią veiklą. 

Daugiau moksliniais tyrimais pagrįstos informacijos apie vartojimą, poveikį ir galimą šalutinį poveikį: https://wb.md/2kCLcYO

Quantity

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Essence Caffeine maisto papilde yra gryno bevandenio kofeino. Kofeinas (1,3,7 Trimethylxanthine) yra paplitęs maiste alkaloidas.

Geriausia ir gryniausia forma vartojimui yra bevandenis kofeinas. Tai yra kristalinė ir chemiškai gryna kofeino forma, lengvai absorbuojama todėl iškart pajusti greitą jos veikimą. Nemažai mokslinių tyrimų buvo atlikta su šiuo kofeinu. Kas įdomu, net analogiška šio alkaloido forma populiariausiame gėrime (kava) yra daug mažiau veiksminga.

Daug kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (200mg - 1 kapsulėje).

Laikyti neaukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje, tamsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Produktas neskirtas vartoti vaikams, nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės! Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra rekomenduojamas. 

Vartojimas: galite vartoti 1-2 kapsules per dieną. Geriausia ryte ir 30 min. prieš treniruotę. Užgerkite apie 300ml vandens.

Produktas turi stiprų energinį poveikį. Nevartokite prieš miegą. Nevartoti su alkoholiu!

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

5 Items